10 dôvodov prečo HomePro


Kompletná správa domu na jednom telefónnom čísle – Už ani jedno volanie navyše. Absolútna starostlivosť o dom vybavená jedným telefonátom.
Všetky úkony zastrešené jednou spoločnosťou – Hľadať na každý úkon dodávateľa zvlášť? To už nie je nutné. Máme riešenie na všetky vaše potreby spojené s bývaním.
Platba raz do mesiaca – Za naše služby platíte raz za 30 dní. Jedným trvalým platobným príkazom máte o váš dom postarané.
Ušetrenie množstva času – Čas, ktorý by ste venovali hľadaniu vhodného dodávateľa, môžete od teraz využiť aj lepšie. Postaráme sa o to!
Kvalitné služby – Kvalitu odvedenej práce neustále preverujeme. Vyberáme len to najlepšie za primeranú cenu, ako by ste to robili aj Vy.
Komunikácia v anglickom a nemeckom jazyku – Ľudia v tíme HomePro Správcovská, s.r.o. sú jazykovo zdatní, preto nám nerobí problém obslúžiť aj zahraničnú klientelu.
Udržiavanie komfortu a dobrého stavu nehnuteľnosti – Periodicky sa opakujúce úkony a revízie našimi odborníkmi zaručia neustále sa zvyšujúcu kvalitu vášho bývania.
Hľadanie a organizovanie dodávateľov namiesto vás – Spolupracujeme s vybranými dodávateľmi a koordinujeme ich tak, aby boli všetky vaše požiadavky uspokojené na čas.
24-hodinová telefonická linka pre havarijné stavy – Nečakaná udalosť, porucha? Naša infolinka Vás kedykoľvek rýchlo prepojí na havarijnú službu.
Dlhodobý partner v starostlivosti o bývanie – Na dôvere budujeme partnerstvá, ktoré vydržia. Spolupráca s nami vám zaručí, že máte o dom trvale postarané.

 

PODPORUJEME
Porážka.sk je občianske združenie, ktoré sa venuje pomoci ľuďom s defektami na mozgu, ako je náhla cievna mozgová príhoda, autonehody, nehody, nádory mozgu a iné. Pomáha s financovaním pomôcok ako aj s financovaním liečby.

Ciele

1. Podpora pacientov s postihnutím mozgu.

2. Podpora podujatí orientovaných na osvetu, prevenciu a liečbu ochorení súviasiacich s defektami na mozgu.

3. Rozvoj ambulancií všeobecných lekárov, modernizácia a inovácia technického a prístrojového vybavenia.

4. Rekonštrukcia jednotlivých ambulancií, zlepšovanie podmienok, v ktorých pacienti absolvujú svoju liečbu.

 


Zaujali sme Vás? Nechajte si vypracovať bezplatnú cenovú ponuku.